Certyfikaty Oracle

Oracle Certified Professional są wysokiej jakości certyfikatami firmy Oracle.

Szkolenie przeznaczone jest dla programistów języka Java, którzy starają się zdobyć certyfikat Oracle Certified Professional. Gruntownie omawia i wyjaśnia zakres wymaganego materiału, przygotowuje także do egzaminu poprzez usystematyzowanie już posiadanej wiedzy i zapoznanie z samą formą testu.

Aby przystąpić do szkolenia, który przybliża do certyfikatu Oracle Certified Professional, należy posiadać teoretyczną i praktyczną znajomość języka Java oraz zagadnień związanych z programowaniem obiektywnym. Wymagana jest także znajomość języka angielskiego, którego poziom umożliwia swobodne czytanie i rozumienie tekstu.

Ukończenie szkolenia pozwala na szybsze i pewniejsze osiągnięcie certyfikatu Oracle Certified Professional. Szkolenie trwa trzy dni i prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów, którzy wprowadzą uczestników w problematykę tematu i pozwolą na mocne utrwalenie wiedzy. Posiadanie owego certyfikat jest cennym dokumentem dla potencjalnego pracodawcy oraz umożliwia większe perspektywy na rynku pracy.